Najlepsze restauracje Warszawa

O NAS - Daj się ponieść!
KULINARNY ZAWRÓT GŁOWY

Koncepcja

Najlepsze bary Warszawa“Chciałem stworzyć miejsce z barem, restauracją, lounge i klubem, gdzie goście będą mogli dobrze zjeść, skorzystać z największego wyboru win, koktajli i alkoholi oraz świetnie bawić się przez całą noc”

Pomysł dojrzewał ponad dwa lata…

W Warszawie jest wiele restauracji z bardzo dobrą kuchnią, ale bez dużego wyboru alkoholi i koktajli. Z drugiej strony jest też szeroka oferta barów z dobrym wyborem drinków, ale jedzenie jest tylko dopełnieniem całości.

A co powiecie na doskonałe jedzenie, największy wybór alkoholi, fantastyczną muzykę i imprezę do rana w jednym miejscu?


DOKONAĆ NIEMOŻLIWEGO

Muzyka na żywo WarszawaWłaściciel STIXX Bar & Grill to przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu i realizacji nagradzanych projektów branży deweloperskiej i rozrywkowej.

Dzięki jego wiedzy i doświadczeniu udało się zrewitalizować starą ceglaną halę drukarni i stworzyć tam spektakularną restaurację, z największym, wolnostojącym barem i przestrzenią klubową. To wyjątkowe miejsce na gastronomicznej mapie Warszawy, należące do nowoczesnego kompleksu przy Placu Europejskim - Warsaw Spire – najlepszego biurowca na świecie!

Rezultat? Zachwycające wnętrza, będące eleganckim połączeniem drewna, stali, szkła i kamienia. Stylowy i pobudzający zmysły wystrój i wyjątkowa atmosfera zarówno w dzień, jak i w nocy.


KUCHNIE ŚWIATA

restauracje warszawaDzięki międzynarodowemu zespołowi kucharzy, STIXX jest jedynym miejscem w mieście, które zapewnia swoim gościom kulinarny mix smaków z całego świata, a dania na długo pozostają w pamięci.

Niewiele jest restauracji w Warszawie, które wychodzą naprzeciw tak zróżnicowanym gustom kulinarnym swoich Gości. Bez względu na to, czy jesteś fanem amerykańskiej klasyki, takiej jak steki lub burger, autentycznej kuchni azjatyckiej, owoców morza, czy też włoskich makaronów – w naszej karcie menu znajdziesz swoje ulubione potrawy.


STIXX BAR & GRILL – TU TRZEBA BYWAĆ

Top restauracje WarszawaDzięki wizji Właściciela i spektakularnej lokalizacji, powstało wyjątkowe miejsce na gastronomicznej mapie Warszawy. STIXX Bar & Grill jest miejscem, które łączy bar, restaurację, lounge i klub, to przestrzeń z niezwykle pozytywną energią, stylem i atmosferą, w której każdy gość poczuje się jak VIP

Mike de Mug
Właściciel
STIXX Bar & Grill


WSZYSTKO POD JEDNYM DACHEM

To najlepsze miejsce w Warszawie, żeby zjeść obiad, kolację czy napić się drinka. Zorganizuj u nas spotkanie biznesowe lub imprezę służbową, my zajmiemy się wszystkim.

Zaproś przyjaciół do największego, wolnostojącego baru w mieście lub rozkoszuj się drinkiem na przestronnym, całorocznym tarasie.

Pogoda nie dopisuje? Żaden problem! Taras z fantastycznym widokiem na Plac Europejski oraz nowoczesnym wysuwanym dachem pomieści nawet 180 osób i zapewni niesamowite doznania!

Najlepsze steki Warszawa

KUCHNIA POLSKA i MIĘDZYNARODOWA W NAJLEPSZYM WYDANIU

W naszej karcie dań znajdziesz potrawy z całego świata, a specjalnie przygotowane “platery dla dwojga”, dostarczą kulinarnej radości wspólnego jedzenia.

Kreatywność naszych kucharzy nie tylko Cię zaskoczy, ale też zachwyci Twoje podniebienie.

Restauracje z tarasem Warszawa

DOSKONAŁE MIEJSCE DLA BIZNESU i ROZRYWKI

Po spotkaniu biznesowym przy wykwintnej kolacji, muzyka i rozrywka wypełnia całą przestrzeń.

Doskonałą muzykę zapewniają rezydujący i gościnnie występujący DJe oraz live acty, wykonywane przez doskonałych artystów – to gwarancja udanego wieczoru, który spędzicie w wyjątkowej i przyjaznej atmosferze.

Sale konferencyjne Warszawa

KAMERALNE SALE NA IMPREZY PRYWATNE

Zorganizuj spotkanie w jednej z naszej kameralnych sal, dzięki czemu zyska ono intymny charakter. Romantyczna randka, a może biznesowe spotkanie z klientem, któremu chcesz zaimponować? Profesjonalizm i zaangażowanie naszego personelu to gwarancja niezapomnianego przeżycia.

Stixx Bar & Grill

"Nowoczesne miejsce w którym każdy znajdzie coś dla siebie byłam tam juz kilka razy, zarówno na spotkaniach biznesowych jak i towarzyskich. Obsługa pomocna, jedzenie pyszne!" - J.F. 28/12/2017