Najlepsze restauracje Warszawa

Galeria obrazów

Witamy w STIXX

Najlepsze bary WarszawaPrzedstawiamy STIXX Bar & Grill!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć jednej z najbardziej spektakularnych restauracji z najdłuższym barem w mieście i całorocznym tarasem z otwieranym dachem, INSPIRE Lounge oraz naszych w pełni wyposażonych i pięknie wykończonych sal na prywatne i firmowe spotkania.

 


GALERIA KONFERENCJE I IMPREZY FIRMOWE

Sale konferencyjne centrum WarszawaZapraszamy do obejrzenia naszych sal, wykorzystywanych w różnych konfiguracjach na konferencje i spotkania firmowe.

 

 


Galeria imprezy prywatne

Sale na prywatne imprezy WarszawaNasze sale mogą być konfigurowane na wiele sposobów w zależności od oczekiwań i potrzeb klientów. Uprzejmie prosimy o kontakt w celu przedstawienia szczegółowej oferty.

 

 


Galeria inspire lounge

Najlepsze kluby WarszawaINSPIRE Lounge –połączenie elegancji, dobrej zabawy i wyrafinowanego smaku.

 

 


Galeria tarasu

Restauracje z tarasem WarszawaDołącz do nas razem z przyjaciółmi lub kolegami z pracy, zamów drinka przy najdłuższym barze w mieście lub zrelaksuj się na największym, całorocznym tarasie z otwieranym dachem.

 

 


Galeria potrawy i koktajle

Najlepsze koktajle WarszawaRozkoszuj się smakiem alkoholi klasy premium, autorskich koktajli i doskonałych win przy dźwiękach muzyki od najlepszych Dj’ów. Spróbuj menu á la carte, przekąsek barowych lub platerów dla dwojga. Wybierz to, co najlepsze!

 

 


Galeria imprez tematycznych

Muzyka na żywo WarszawaW STIXX Bar & Grill delektuj się doskonałą kuchnią, wyśmienitymi drinkami i muzyką od najlepszych Dj’ów i artystów. Wszystko to w wyjątkowej atmosferze i eleganckich wnętrzach. Jedyne takie miejsce na mapie Warszawy! 

 

 


Galeria Lato

Top restauracje WarszawaDołącz do nas po pracy, razem z przyjaciółmi. Spotkajmy się na tarasie STIXX! Zrelaksuj się przy dźwiękach muzyki w wydaniu naszych rezydujących Dj’ów!

 

 


Galeria Śniadania

Top restauracje WarszawaNa dobry początek dnia zjedz śniadanie w STIXX Bar & Grill!

 

 


Galeria CHEFS' SECRETS

Top restauracje Warszawa Ekscytujące doświadczenie prywatnej kolacji i kreacja od miłośników steków dla miłośników steków.

 

 


Stixx Bar & Grill

"Pyszne jedzenie, ciekawa karta - każdy znajdzie coś dla siebie. Świetne miejsce na spotkania ze znajomymi lub na kolację we dwoje. Miejsce godne polecenia, na pewno wrócę!" - K.K. 15/10/2017