À la carte

NASZE DANIA POBUDZAJĄ ZMYSŁY i POZOSTAJĄ
W PAMIĘCI NA DŁUGO. WYBIERZ TO, CO NAJLEPSZE!

À LA CARTE

Najlepsze restauracje WarszawaMiędzynarodowy zespół kucharzy przygotuje autorskie potrawy, które zadowolą każde podniebienie.

Wybierz się w kulinarną podróż i skorzystaj z naszej oferty klasycznej kuchni europejskiej i niezwykłych azjatyckich smaków.

Przyjazna atmosfera i perfekcyjna obsługa zapewnią niezapomniane przeżycia


Bogata karta win

W STIXX Bar & Grill czeka na Ciebie szeroki wybór starannie wyselekcjonowanych win, wszystkie wyeksponowane w największej w Polsce specjalnej witrynie, której już sam widok robi niesamowite wrażenie. W naszej ofercie znajdziesz, między innymi, 9 rodzajów wina domowego, wina ze Starego i Nowego Świata, jak również znakomite wina lekkie, perfumowane białe i ziołowe, ciemnoczerwone, smakowe.

Top restauracje Warszawa

NA SŁODKO

Niebiańskie smaki przepysznych ciast i ciasteczek, lodów z naszej kuchni. Słodki, zmysłowy deser to najlepszy sposób na zakończenie wspaniałego posiłku. Gorący lub zimny, kremowy lub chrupki? Wyjątkowy deser to dopełnienie kulinarnej uczty!

Restauracje centrum Warszawa

JAK W TEATRZE!

Otwarta kuchnia z pewnością Was zaskoczy. To spektakularne miejsce w naszej restauracji!

Nasi kucharze odgrywają w niej kulinarne przedstawienie dla naszych gości.

Restauracje imprezy Warszawa

PERSONEL STIXX

Nasza miła i profesjonalna obsługa jest dla Państwa!

Niepowtarzalna i przyjazna atmosfera, szybki i wykwalifikowany personel pozwolą w pełni cieszyć się czasem spędzonym w STIXX

Stixx Bar & Grill

"Bywam dosyć często w restauracji Stixx i szczerze mówiąc nie mogę wyjść z podziwu jak to miejsce się rozwija. Pasuje zarówno na romantyczną kolację z drugą połówką, jak i na imprezę firmową do białego rana! Zdecydowanie polecam!" - A.O. 11/01/2018