Sale konferencyjne Warszawa

SALE KONFERENCYJNE WARSZAWA

SALE KONFERENCYJNE

Imprezy firmowe WarszawaNasze sale konferencyjne są w pełni wyposażone w wysokiej klasy sprzęt audiowizualny i nowoczesne oświetlenie.

Planujesz spotkanie rady nadzorczej dla 8 do 12 osób, całodniową konferencję dla 60 do 120 osób, STIXX i INSPIRE Lounge to doskonały wybór, zorganizujemy każdą imprezę!

Planujesz spotkanie, wprowadzenie nowego produktu na rynek, spotkanie networkingowe, spotkanie rady nadzorczej, szkolenia, całodniową konferencję? Zorganizowaliśmy ich wiele….z dużym sukcesem i zadowoleniem naszych klientów!

Gustownie wykończone wnętrza mogą przybrać dowolny charakter, w zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań.


Sale konferencyjne Warszawa

SPOTKANIA FIRMOWE

Nasze sale konferencyjne, pomieszczenia na imprezy firmowe oraz cała przestrzeń restauracji, włącznie z tarasem, wyposażone są w wysokiej klasy sprzęt audiowizualny i nowoczesne oświetlenie.

Planujesz spotkanie, wprowadzenie nowego produktu na rynek, spotkanie networkingowe, spotkanie rady nadzorczej, szkolenia, całodniową konferencję lub dużą imprezę firmową albo uroczystą galę, dla grup od 6 do 1000 osób? Zorganizowaliśmy ich wiele….z dużym sukcesem i zadowoleniem naszych klientów!

Nasze w pełni wyposażone, gustownie wykończone wnętrza sal prywatnych oraz INSPIRE Lounge mogą przybrać dowolny charakter, w zależności od potrzeb i oczekiwań.

STIXX i INSPIRE Lounge to doskonały wybór, zorganizujemy dla Ciebie każdą imprezę!

Nasz zespół eventowy jest zawsze do twojej dyspozycji. Gwarantujemy, że zorganizowane przez ciebie wydarzenie będzie niezapomnianym przeżyciem.

Sale konferencyjne centrum Warszawa

ZAANGAŻOWANY ZESPÓŁ

Nasz zespół eventowy jest zawsze do twojej dyspozycji. Profesjonalizm i zaangażowanie naszego personelu to gwarancja, że zorganizowane przez Ciebie wydarzenie będzie niezapomnianym przeżyciem.

Stixx Bar & Grill

"Rewelacja! Jedzenie i drinki Super! Polecam wszystkim co lubią dobry klimat i wyśmienite jedzenie." - K.S. 02/12/2017