Business lunch Warszawa

UROZMAICONE MENU BUSINESS LUNCH

Business lunch WarszawaDługa jest lista restauracji w Warszawie, które twierdzą, że serwują najlepsze business lunche, lecz niewiele z nich robi to z takim zaangażowaniem i pasją jak STIXX Bar & Grill.

Zrób sobie przerwę w pracy i odwiedź nas na business lunch. Pozwól sobie na krótką przerwę i udaj się z nami w kulinarną podróż.

Codziennie zabierzemy Cię w kulinarną podróż. Od poniedziałku do piątku, od godz. 12.00 do 15.00 oferujemy wyjątkowe smaki z całego świata, od kuchni polskiej po: francuską, włoską, amerykańską, hinduską, tajską, indonezyjską i wiele innych.

Wszystkie potrawy przygotowujemy z selekcjonowanych, świeżych składników najwyższej jakości, jak również z produktów sezonowych, co pozwala nam stworzyć jedną z najlepszych ofert business lunch w Warszawie.


Oferta business lunch:


2-daniowe menu - 39 zł

3-daniowe menu – 49 zł

Nasi uprzejmi i perfekcyjni kelnerzy zapewnią szybką obsługę, nawet tym z Was, którzy mają mało czasu, by zjeść lunch. Gości, którzy w porze lunchu mogą spędzić u nas więcej czasu, zapraszamy do wyboru a la carte.

Nasz międzynarodowy zespół kucharzy przygotuje świeże i pyszne dania, które spełnią oczekiwania każdego smakosza.

Stixx Bar & Grill

"W STIXX Bar & Grill bywałam kilka razy. Jedzenie pyszne i podane w gustowny sposób,smakiem szczególnie zachwycają steaki oraz owoce morza. Obsługa profesjonalna ,pomocna,miła pod każdym względem. Całość dopełnia świetna architektura wnętrza (otwarta kuchnia i taras) jak i muzyka na żywo." - A.S. 15/10/2017