STIXX Bar

NAPIJ SIĘ Z PRZYJACIÓŁMI PRZY NAJWIĘKSZYM
WOLNOSTOJĄCYM BARZE W MIEŚCIE ALBO ZRELAKSUJ SIĘ NA NAJPIĘKNIEJSZYM
W WARSZAWIE SŁONECZNYM i CAŁOROCZNYM TARASIE

PRZEKONAJ SIĘ SAM

Najlepsze bary WarszawaZrelaksuj się przy dźwiękach muzycznych kompilacji w wydaniu naszych rezydujących i gościnnych Dj’ów oraz live actów w wykonaniu doskonałych artystów.

Razem z przyjaciółmi lub rodziną spędzaj czas w wesołej atmosferze, popijając autorskie koktajle z oferty SIXX at STIXX, alkohole premium lub doskonałe wina. Ciesz się smakiem serwowanych platerów lub wyborem barowych przekąsek z naszego dedykowanego menu.


PRZESTRZEŃ W KILKU ODSŁONACH

Najlepsze kluby WarszawaW STIXX Bar & Grill czeka na Ciebie największy w Warszawie wolnostojący bar z 40 barowymi krzesłami i blatem, przy którym można zjeść nieformalny posiłek z przyjaciółmi.

Nasz słoneczny taras z otwieranym dachem i widokiem na Plac Europejski pomieści nawet 180 osób, a specjalnie zaprojektowana przestrzeń pozwoli na różne aranżacje, które zagwarantują atmosferę prywatności w węższym gronie.

A wieczorem zmieniamy oświetlenie, podgłaśniamy muzykę i zaczynamy imprezę!

Oferujemy naszym gościom możliwość palenia papierosów w specjalnie wyznaczonych miejscach dla palących.

Palenie cygar i fajek nie jest dozwolone w żadnym miejscu na terenie restauracji.


ODWIEDŹ NAS NA TARASIE

Mamy największy, słoneczny i całoroczny taras z ruchomym dachem w Warszawie!

Pomieścimy na nim nawet 180 osób przez okrągłe 12 miesięcy, jest też 12-metrowy bar z pysznymi autorskimi koktajlami i szerokim wyborem alkoholi premium.

Zapewniamy jedyny taki widok na Plac Europejski, który umili niejeden zachód słońca i niejedną imprezę do rana w piątki i soboty.

Najlepsze koktajle Warszawa

ŚWIETNIE ZAOPATRZONE BARY

Dla dobrego smaku, na początek spróbuj prosecco, szampana lub jednego z naszych doskonałych win z różnych zakątków świata.

Skorzystaj z najbogatszej oferty whiskey, koniaków, wódek, rumów, ginów lub zamów u barmana drinka w autorskim wykonaniu.

Najlepsze drinki Warszawa

ZAMÓW COŚ WYJĄTKOWEGO

Prawdziwa gratka dla koneserów.

Ekskluzywna przestrzeń przy barze to doskonałe miejsce, by po spotkaniu biznesowym delektować się smakiem najlepszych szampanów i doskonałych win z naszej oferty.

Najlepsze koktajl bary Warszawa

SIXX FROM STIXX AUTORSKIE KOKTAJLE i PRAWDZIWE BAROWE KLASYKI

Nasi świetnie wyszkoleni i wielokrotnie nagradzani barmani przygotują koktajl dopasowany do Twoich oczekiwań. Spróbuj koniecznie naszych koktajli SIXX FROM STIXX!

Stixx Bar & Grill

"Miałem tam wieczór kawalerski kolegi i każde danie smakowało wyśmienicie, obsługa perfekt, miła atmosfera. Szczerze polecam to miejsce." - T.W. 15/10/2017